LIPTOV Ubytovanie Liptov

Ubytovací portál Liptov.eu (LIPTOV, ubytovanie Liptov) má v ponuke ubytovanie v kategóriách hotel, penzión, chata, chalupa, drevenica, apartmán a ubytovanie v súkromí v najobľúbenejších lokalitách Liptova ako sú Nízke Tatry, Demänovská Dolina – Jasná, Liptovský Ján, Aquapark Tatralandia, Liptovská Mara, Liptovský Trnovec, Bešeňová a iné.

Hľadáte ubytovanie na Liptove?

ubytovanie Liptov, ubytovanie na liptove, ubytovanie jasná, ubytovanie demänovská dolina, ubytováni Liptov, rekreace na liptove, noclegi liptow, zakwaterowanie liptov, liptow, slowacja

Ubytovanie Liptov – čo všetko nájdete na Liptov.eu?

hotely, penzióny, chaty, chalupy, drevenice a apartmány lokalizované v TOP turistickom regióne Slovenska - LIPTOV priame kontakty na majiteľov ubytovacích zariadení Liptova z lokalít Nízke Tatry – Demänovská dolina, Jasná – Chopok, Jánska dolina, Lazisko, Čertovica a iné, ubytovanie Liptov z okolia vodnej nádrže Liptovská Mara s ideálnymi predpokladmi pre vašu letnú dovolenku na Liptove s možnosťou kúpania, wellness a relaxu počas návštevy termálnych atrakcií Aquapark Tatralandia, Thermal Park Bešeňová, kúpele Lúčky a Thermal raj Liptovský Ján ubytovanie na Liptove blízko alebo priamo v lyžiarskych strediskách Jasná – Chopok, Skipark Ružomberok, Pavčina Lehota – Žiarce, Závažná Poruba – Opalisko, Liptovský Ján – Javorovica, Žiarska dolina – Dolinky v ponuke aj iné lokality pre ubytovanie Liptov s možnosťami zimnej a letnej rekreácie - Západné Tatry – Žiarska dolina, Kvačianska a Prosiecka dolina, Chočské vrchy, Veľká Fatra a iné lokality, ktoré si pohodlne nájdete aj na mape ubytovacích zariadení Liptova ubytovanie na Liptove so zľavou alebo s možnosťou využívať regionálne zľavy, ktoré ponúka Liptov region card

Ubytovanie Liptov – hľadáte ubytovanie počas Silvestra? Silvester Liptov

silvester, silvestrovské pobyty, chaty Silvester, chalupy Silvester, apartmány Silvester sylwestr, pobyty sylwestrowe slowacja, sylwestr liptow, silvestrovské ubytování silvestr na slovensku, silvestr na liptove, silvestr liptov
kliknite na povolenie zoom-u
Načítavam mapu logo
Filter

Registrácia ubytovania na Liptov.eu

Vážený ubytovateľ / prevádzkovateľ z regiónu Liptov – prijmite naše pozvanie a pridajte svoje ubytovacie zariadenie na stránku www.liptov.eu zameranej výhradne na ubytovanie na Liptove.

Registrácia vášho ubytovania je jednoduchá!

Stačí vyplniť  vašu e-mailovú adresu ako prihlasovacie meno - v ďalšom kroku potvrďte správnosť jej zadania – na e-mail vám bude zaslané vstupné heslo (odporúčame jeho zmenu po prihlásení sa), následne môžete začať upravovať váš užívateľský profil ako aj pridávať ubytovacie zariadenie.

Ďalšie informácie:
výhody registrácie na Liptov.eu
cenník služieb

V súčasnosti máte možnosť prezentácie na www.liptov.eu nasledovným spôsobom:


EXTRA balík (minimálne obdobie predplatného je 12 mesiacov) vám zaručí, že vaše ubytovacie zariadenie bude zobrazené na hlavnej strane portálu www.liptov.eu, tiež na popredných miestach v jednotlivých kategóriách (apartmán, chata, a pod.) a na prvých miestach pri vyhľadávaní vrámci turistickej lokality resp. obce/mesta. Navyše oproti balíku TOP bude vaše ubytovacie zariadenie  ”odporúčané” a označené ako Náš TIP - budete sa zobrazovať vždy pred ostatnými objektami z balíkov TOP a STANDARD.

EXTRA balíkom bude vaše ubytovanie návštevníkom stránky najviac viditeľné, čo môže byť predpokladom pre vyšší počet rezervácií ako u iných ubytovacích objektoch.

TOP balík (minimálne obdobie predplatného je 12 mesiacov) vám zaručí, že vaše ubytovacie zariadenie bude zobrazené na popredných pozíciách v jednotlivých kategóriách (apartmán, chata, a pod.) a pri vyhľadávaní vrámci turistickej lokality resp. obce/mesta.

Navyše oproti službe STANDARD sa bude vaše ubytovacie zariadenie zobrazovať vždy pred ostatnými objektami z balíku STANDARD.

STANDARD balík (minimálne obdobie predplatného je 12 mesiacov)  je základný balík prezentácie na Liptov.eu. Vaše ubytovacie zariadenie bude vo výsledkoch hľadania zobrazené v jednotlivých kategóriách ubytovania (apartmán, chata, a pod.) a zaradené bude do konkrétnej turistickej lokality a konkrétneho miesta (obce/mesta) vďaka čomu sa určite nestratí v konkurencii stoviek až tisícok ďalších ubytovacích zariadení, ako je tomu na celoslovenských portáloch. Výhodou balíka je jeho nízka cena, ktorá sa vám vráti spravidla už po prvej realizovanej rezervácii.

 

 

  • Podrobné hľadanie